Bashkohet Me Radhët

Shijoni përvoja të vërteta multiplayer me komunitetin tonë


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Gëzojnë një përvojë ndër-platformë lojrave


Hape Për Të Gjithë

No clickbait, vetëm pa pagesë porn gaming

Kërkim Në Një Lojë Porno Pa Dashuri

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Hulumtimi Në Dashuri nga Pink Hole Kolektive

Hulumtimi në Dashuri u hartua për herë të parë në gusht të 2017: gjatë 3 viteve të fundit, Pink Hole Collective ka punuar pa u lodhur për të publikuar lojën tonë të parë pornografike që ne mendojmë se do ta doni! E ndërtuar Në Motorin E Unitetit, ekipi ynë beson se RIA do të jetë një nga titujt e lojrave pornografike të goditura këtë vit. Ndërsa ne e urrejmë të bëjmë borinë tonë, një vështrim i shpejtë në titullin tonë duhet t'ju bindë për aftësinë tonë për të botuar një lojë të klasit botëror.

Vini re se JU mund të luajnë rsi plotësisht pa pagesë - vetëm të krijojë një llogari dhe për të marrë lojrave! Ne e ndërtuam lojën tonë në modelin microtransactions, që do të thotë se nuk duhet të paguani asnjë qindarkë për të shijuar plotësisht të gjithë titullin nëse nuk doni. Nëse ju doni për të mbështetur zhvillimin, ju mund të-vetëm të blej një nga karakteristikat tona unike në dyqan dhe për të rritur përvojën tuaj gameplay!

Kjo është plotësisht deri në ju dhe ne jemi duke kërkuar përpara për të pasur sa më shumë lojtarë me brirë të jetë e mundur Duke luajtur Kërkime Në Dashuri: gjërat merrni djegëse dhe ne jemi të bindur se sa më shumë njerëz që luajnë atë, aq më e madhe baza jonë tifoz do të bëhet. Një stuhi po shpërthen dhe ne do të dalim me shumë stane-kjo është e qartë nga get go!

Full Cloud Gaming Nga Të Gjitha Kompanitë E Mëdha

Siç e dimë të gjithë, herë pas here ju ndërpriteni gjatë një seance lojrash pornografike dhe duhet të mbyllni shpejt shfletuesin tuaj (kjo, ose vendosni se është koha për të bërë diçka tjetër, ka shumë të ngjarë pas goditjes së një arrë!).

Si rezultat i kësaj, shpesh mund ta gjeni veten duke harruar g për të kursyer dhe duke luftuar për t'u rikthyer në pjesët e mira të lojës, duke pasur nevojë që në vend të kësaj të luani përmes përmbajtjes që keni parë tashmë. Ne mendojmë se e kemi zgjidhur atë çështje duke krijuar një nga mjediset më të mira të lojrave cloud të mundshme me lojëra erotike nga të gjitha kompanitë e mëdha.

Pas çdo vendimi, zgjedhja juaj do të sinkronizohet në serverat tanë, duke ju lejuar të vini dhe të shkoni si të doni pa pasur nevojë të kurseni manualisht. Ju mund të zgjidhni të ruani dhe ngarkoni manualisht duke shkuar në modalitetin e menusë së lojës herën tjetër që dëshironi të luani, por varet plotësisht nga ju! Kjo veçori cloud gjithashtu na lejon të sinkronizojmë arritjet tuaja në të gjitha pajisjet dhe shfletuesit në të cilët vendosni të luani.

Sistemi ynë i arritjeve është një nga më të mirët në kamaren e madhe të lojrave për të rritur – le të flasim pak më shumë se si funksionon dhe pse mund të dëshironi të hidheni në bord. Është ndryshe nga çdo gjë që ju keni parë më parë-se shumë ne mund të garantojë!

Arritjet Në Sistemin E Lojërave Erotike RIA

Sistemi i arritjeve këtu është krijuar me qëllimin e shprehur për t'ju siguruar mundësinë për të rishikuar lojën dhe të ndjeheni sikur jeni ende duke bërë përparim të përgjithshëm. Me patch 1.3, ne prezantuam afër 250 arritje në faqet e ditarit. Ata secili vijnë me ndjekjen e tyre individuale dhe shpërblime me SMS të menjëhershme që tregojnë përparimin tuaj përmes një ikone njoftimi.

Shumica e shpërblimeve nuk janë parë kurrë para pjesëve të veprave të artit që mund të hapni sa herë që dëshironi, megjithëse disa do t'ju ofrojnë Npc të reja për të bashkëvepruar, ekrani i këshillave që gjithashtu tregon detyra, sende për t'u përdorur dhe përfitime të karakterit që mund të zgjidhni të aktivizoni dhe çaktivizoni sa herë që dëshironi.

Ne Kishim Bar Kreditit Zgjeruar Dhe Shtuar Ngjarjet

Ngjarje të reja për të gjitha llojet e kredive sfidat bar janë tashmë në dispozicion. Askush nuk i ka përfunduar të gjitha arritjet tona ende (ka disa me të vërtetë të vështira!) por rreth 20 lojtarë kanë mbi 90% të tyre. Ne do të paraqesim një çmim të veçantë për personin e parë për të marrë të gjitha arritjet fillestare.

Pra, mund të jetë një ide për ju që të filloni Të luani Kërkime në Dashuri menjëherë – ju mund të jeni fituesi!

Në patch 1.5, ne do të shtojmë disa arritje më shumë dhe, përsëri, shpërblimet do t'u jepen atyre që arrijnë të përfundojnë arritjet para të tjerëve. Bar kredite shtuar do të shërbejë për shumë sfida të tjera pas datës së lëshimit. Mjafton të them se në qoftë se ju jeni një gamer që i pëlqen për të përfunduar lojra off plotësisht, kjo do t'ju ofrojë një objektiv 100% të përpiqen për.

Ndërtimi i karakterit Për Protagonistin Femër Dhe Mashkull

Në shumë lojëra pornografike, me të vërtetë nuk ka rëndësi aq shumë për vendimet që merrni në lidhje me pikat e talenteve të karakterit tuaj dhe kështu me radhë: jo rasti kur bëhet fjalë për Kërkime Në Dashuri. Gjithçka që bëni do të ndikojë në rezultatin e lojës dhe ne besojmë se kjo duhet të fillojë që nga momenti kur ngarkoni titullin!

Ju mund ta gjeni veten duke shpenzuar 5-10 minuta para se të filloni lojën, thjesht për të siguruar që ju të keni pikat tuaja të talentit, pemën pasive dhe gjallërimet e renditura. Ndërsa niveloheni në RIA, do të zhbllokoni pikë shtesë për ta bërë karakterin tuaj më të fortë dhe më të mirë në mënyra të ndryshme.

Ne mendojmë se kemi arritur një ekuilibër të shkëlqyeshëm këtu, në mënyrë që të mund të diversifikoni përvojat tuaja në shumë mënyra, duke shtuar vlera të gjera të riprodhimit dhe kënde të reja të zgjidhjes së problemeve ndërsa sipërmarrje përmes titullit.

Për Shumë Npc, opsionet e dialogut dhe zgjedhjet e aktivitetit janë mbyllur prapa pragjeve të ndryshme. Fatmirësisht, këto mund të zhvillohen në lojë duke kryer aktivitete të caktuara (duke studiuar, punuar, ushtruar, etj.) por mos mendoni se të gjitha do të vijnë lehtë! RIA është një sfidë dhe na pëlqen në këtë mënyrë.

Personazhet E Nxehtë TË RIS Dhe Tiparet E Tyre Të Veçanta

Shumica e veprimit Në Kërkime Në Dashuri zhvillohet Në Apartamentin E Maya, ku u siguruam që artikuj të shumtë të dhomës mund të përdoren për ndërveprime të këqija, jo vetëm gomari i Madh I Maya. Përmbajtja Maya është gjithashtu tërheqja kryesore sepse ajo merr për të ndërhyrë me të gjitha personazhet e tjera. Karakteri I ri Laura është gjithashtu me interes, sepse Përmbajtja Laura po ofron kënaqësi për lojën fetish.

Ekziston edhe një vend i ri i dëshiruar që u kërkua nga mbështetësit Tanë Patreon. Ata donin shtimin e një dyqani butik dhe me këtë, ne menduam të shtojmë përmbajtje të fqinjit, me vende të shumta që do të sjellin edhe mundësinë e përmbajtjes më seksuale. Me dyqan boutique shtuar, nuk ishte nevoja për të filluar ngjarjet që do të japin lojtarët arsye të dukshme për të dyqan për artikuj. Kështu që ne shtuam përmbajtjen e motel eve me një seri ngjarjesh të brendshme femrash.

Me kaq shumë karaktere të reja, ekzistonte edhe nevoja Për Përmbajtje Të Ripunuar Maya. Ne kemi shtuar faqe zanash që do të përfshijnë të gjitha personazhet e reja dhe ndërveprimet log, dhe Mesazhe Të reja Me Tekst Maya me kontakte që do të shërbejnë si shkurtore për thirrjet pre. Ne kemi shtuar edhe faqe ditari të cilat do t'ju japin shumë detaje pikante.

Zhvillimi I Pabesueshëm I Lojës Për Takime Komplekse Seksuale

Motori i seksit Në Kërkimin Në Dashuri është ndoshta më i miri në zhvillimin e lojës së të rriturve tani-kjo nuk është diçka që ne themi pa e besuar as atë! Kur bashkëveproni seksualisht me partnerët Në Kërkime Për Dashuri, do të keni një nivel të gjerë kontrolli mbi veprimin nëse dëshironi. Tani, është plotësisht e mundur të luash lojën dhe skenat e motorit seksual plotësisht automatikisht, por ne mendojmë se të kesh pak kontroll është një gjë e mirë në përgjithësi.

Në këto lojëra erotike ju vendosni se sa pasionante apo sa të pista do të jenë takimet tuaja. Ka dhjetëra pozicione për të zgjedhur, vende të ndryshme për seks, kontrolle shpejtësie, nivele thellësie dhe madje edhe role të nënshtruara/dominuese që mund të zgjidhni në varësi të mënyrës se si ndiheni sikur bëni gjëra. Me zërin që vepron për të nisur, kjo me të vërtetë është një përvojë që do të luftoni për të gjetur diku tjetër.

Kjo është një aventurë sexy që do të keni picking dhe pavlerë me butona në të gjithë vendin. Ju mund të ndjeheni sikur jeni në një kabinë Airbus në fillim, por sapo të merrni një varje të kontrolleve, do të shpërbleheni me një argëtim të vërtetë mbresëlënës të lojrave. Try it out dhe të shohim për veten tuaj-kjo është gjëra yjor!

Bugs Fikse Dhe Karaktere Shtuar Në Baza Të Rregullta

Kjo mund të jetë një lojë e re, por ekipi pas saj ka disa vite përvojë në zhvillimin e lojërave erotike. Ky është titulli më i suksesshëm deri më tani, dhe të gjitha kompanitë e mëdha në kamare për lojëra erotike janë përpjekur për të blerë projektin tonë për veten e tyre. Por ne e dinim që ekziston një faqe në internet e quajtur patreon dhe e kuptuam që ne mund ta drejtojmë vetë shfaqjen me ndihmën e tifozëve tanë. Dhe ne arritëm të nxirrnim një produkt që nuk kishte nevojë për shumë rregullime të gabimeve pas lëshimit fillestar. Ishte gati për të shkuar nga versioni beta.

Por edhe pse nuk ka nevojë për rregullime të gabimeve, ne jemi vazhdimisht duke punuar në përmirësimin e kësaj loje. Shumica e azhurnimeve tona janë për shtimin e artikujve të dyqaneve, të tilla si një veshje të brendshme femrash dhe lodra seksi. Ne gjithashtu fikse gabime numerus dialog që janë shkaktuar nga një zhvillim të ndërtuar konfliktin e lojës me Gjuhën Android.

Tipari më i kërkuar për lojë ishte menuja cheat. Sinqerisht, ekipi I Dashurisë Së Ëmbël nuk është i kënaqur me të paturit e menutë mashtrojnë në lojëra, sepse ne ndjehemi sikur zvogëlon përvojën. Por ne ishim të bindur që më në fund ta shtonim këtë veçori me atë që na tha një nga mbështetësit tanë. Duke shtuar një tipar mashtrojnë ne u japim lojtarëve mundësinë për të shkuar prapa dhe të gëzojnë karakteret e tyre të preferuar. Personazhet anësore të spa ishin më të vështirat për t'u arritur.

Tani Me Vendndodhjen Spa unlocked për shkak të menusë cheats, të gjithë mund të gëzojnë Nivelin Kelly, të cilat kemi planifikuar për të mbajtur si një Vezë E Pashkëve. Ne nuk i referohemi më kësaj si niveli sekret. Ende ka Një Vezë Të Pashkëve në lojë, dhe askush nuk e ka zbuluar ende.

Cams spiun dhe Sms Çastit Treguar Në Përditësimet E Ardhshme

Unë nuk dua të marrë në zhvillimin e lojës chit-chat, por gjëra të mëdha do të vijnë në të ardhmen përditësime dhe patched E RSI. Nëse ju mendoni se kjo lojë është ajo që kompanitë e mëdha të kërkuar për veten e tyre, waif derisa ata të shohin se çfarë një pjesë të vogël të mbështetësve me brirë nëpër një faqe Interneti të quajtur Patreon dhe një ekip i lojës devs me disa vjet përvojë mund të ndërtuar kur ata në fakt kujdesen për projektin e tyre.

Përditësimi i përmbajtjes së hazel me atë ngjarje intro dhe veprimin e kafenesë nuk ishte asgjë në krahasim me atë që po punojmë. Niveli I Ri Lucy që do të vijë do të dalë më pas dhe Ngjarjet Kelly Lucy do të dyfishojnë totalin e ngjarjeve në lojë.

FUNKSIONI SMS gjithashtu do të përmirësohet pasi do të ketë kutinë e regjistrit të ndryshimit të hequr NGA UI i menusë së lojës.

Patch-i i ri do të vijë gjithashtu me cams spiunë të shtuar, të cilët do të hapin mundësinë për shumë më tepër lojë ngërç. Do të integrohet me Përmbajtjen Jane për të ofruar kënaqësi për të gjithë fetishistët e spycam pasi voyeurism është një vend i madh për lojtarët erotikë.

Tani: si për ju të regjistroheni dhe të hyni Në Kërkime Në Dashuri për të provoni këtë lojë për veten tuaj? Mos harroni, loja jonë gjithmonë do të jetë 100% falas dhe ju mund ta luani atë në çdo pajisje!

Luaj Falas Tani